Informacje o programie

Program eDek stanowi doskonałe narzędzie pracy, znacznie ułatwiające codzienne zmagania z formularzami podatkowymi, poprzez uproszczenie wypełniania, poprawiania, korygowania deklaracji podatkowych - a w szczególności wysyłania ich drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje.

Program został zaprojektowany tak, aby umożliwić efektywne zarządzanie bazą wielu deklaracji:

Dla kogo przeznaczony jest program?

Program przeznaczony jest dla wszystkich, którzy maja do czynienia z wypełnianiem deklaracji podatkowych. Są to przede wszystkim:

Podstawowe cechy programu

Program eDek oferuje następujące funkcje:

Wysyłanie deklaracji drogą elektroniczną

Program umożliwia składanie bezpiecznego podpisu cyfrowego oraz wysłanie deklaracji do systemu e-Deklaracje. Program także pozwala na pobieranie urzędowych poświadczeń odbioru.

Wbudowany kreator wysyłki pozwala na jednoczesne wysłanie wielu deklaracji, co upraszcza obsługę i skraca czas całej procedury.

W bieżącej wersji program pozwala na wysyłanie drogą elektroniczną do systemu e-Deklaracje ponad 80-ciu typów deklaracji podatkowych.

więcej

Import deklaracji z programów finansowo-księgowych

Program umożliwia wczytanie deklaracji sporządzonych przy pomocy programów finansowo-księgowych i zapisanych w formie plików XML.

Ułatwia to kreator pozwalający jednorazowo wczytać deklaracje z wielu plików. Deklaracje są automatycznie weryfikowane i mogą zostać przekazane do wysłania.

Program na podstawie danych zawartych w deklaracjach, przyporządkowuje je zarejestrowanym w programie podmiotom. Kreator importu może także automatycznie rejestrować nowe podmioty.

Lista formularzy

Program umożliwia wypełnianie większości formularzy podatkowych. W kolejnych wersjach programu poszerzamy asortyment formularzy o nowe, a także, zgodnie z ukazującymi się przepisami, aktualizujemy te już obsługiwane.

Dostępne są formularze w różnych wersjach w zależności od okresu, którego deklaracja dotyczy. Umożliwia to sporządzanie korekt deklaracji za przeszłe okresy.

Pełna lista obsługiwanych formularzy dostępna jest tutaj:
lista

Jeśli zauważą Państwo, że brakuje w programie formularza określonego typu, proszę nas o tym poinformować, np. przy pomocy formularza kontaktowego, który znajduje się tu:
kontakt

Wygląd programu

Struktura programu jest czytelna i przejrzysta, a obsługa intuicyjna i łatwa. Programu praktycznie można używać od pierwszej chwili - nie wymaga wdrażania, ani czasochłonnych szkoleń.

Przykłady wyglądu okien można zobaczyć tutaj:
galeria

Program został wyposażony w szereg mechanizmów ułatwiających jego obsługę, m.in.:

Funkcje zaawansowane

Ponadto program pozwala na:

Historia zmian w programie

Program jest rozwijany od 2008 roku. Przez ten okres wprowadziliśmy wiele zniam i ulepszeń. Tu mogą Państwo zapoznać się z historią zmian i modyfikacji wprowadzanych w programie:
historia

Zapraszamy do zapoznania się z programem

Pobieranie darmowej wersji próbnej programu:
Pobieranie